Kenmerken
Merk
MAN
Type / Model
TGX 28.520 Euro 6 Retarder Marrel 20 Ton haakarmsysteem
Staat
Gebruikt
Vraagprijs
€39.000 excl.
Bouwjaar
2016
Kilometerstand
509483
Aantal deuren
2
Transmissie
Automaat
Cabine
slaap
Asconfiguratie
6x2
Bandenmaat
315/80 22.5
Vooras
Max. aslast: 8000 kg; Meesturend; Bandenprofiel links: 60%; Bandenprofiel rechts: 60%; Vering: bladvering
Achteras 1
Dubbellucht; Differentieelslot; Max. aslast: 10500 kg; Bandenprofiel linksbinnen: 70%; Bandenprofiel linksbuiten: 70%; Bandenprofiel rechtsbinnen: 70%; Bandenprofiel rechtsbuiten: 70%; Reductie: enkelvoudige reductie; Vering: luchtvering
Achteras 2
Dubbellucht; Liftas; Max. aslast: 10500 kg; Bandenprofiel linksbinnen: 60%; Bandenprofiel linksbuiten: 60%; Bandenprofiel rechtsbinnen: 60%; Bandenprofiel rechtsbuiten: 60%; Vering: luchtvering
Vermogen
383 kW (521 PK)
Motorinhoud
15.256 cc
Ledig gewicht
12145 kg
Laadvermogen
13855 kg
GVW
26000 kg
Afmetingen (LxBxH)
890 x 250 x 320 cm
Wielbasis
450 cm
Aantal zitplaatsen
2
Emissieklasse
Euro 6
Algemene staat
goed
Technische staat
goed
Optische staat
goed
Fabrikant
Clean Mat Trucks B.V. Wageningsestraat 17 6673DB ANDELST, NL 0488712600 http://www.cleanmat.eu sales@cleanmat.eu
Opties
Airconditioning, Anti Blokkeer Systeem, Armsteun, Cruise control, Dakluik, EBS, Elektrisch bedienbare ramen, Euro 6, Gereedschapskist, Luchtvering op de achteras (sen), PTO, Radio cd speler, Retarder, Standkachel
Referentienummer
46337