Contact met Agri Trader

Heb je een mooie machine of een werktuig gezien wat je wilt kopen? Dan is dit niet de juiste pagina om contact op te nemen. Contactgegevens van de adverteerder staan bij de advertentie zelf. Klik op 'bellen' of 'e-mailen' om contact met de verkoper op te nemen.

Bekijk onze verschillende abonnementen

Colofon | Contactgegevens medewerkers

 

Algemeen 0546-639650 info@agritrader.nl
Abonnementen 0546-639650 abonnement@agritrader.nl
Vormgeving 0546-639651 dtp@agritrader.nl
Financiële administratie 0546-639650 administratie@agritrader.nl

 

Verkoop

Dominique Honcoop 06-46886960 dominique@agritrader.nl
Fred Eysink 06-22957133 fred@agritrader.nl
Mariëlle Buijtenhuis-Berkhof 06-20038908 marielle@agritrader.nl
Roelof van Looy 06-20138981 roelof@agritrader.nl
Arjan Averink (directeur) 06-51176871 arjan@agritrader.nl

 

Internet

Algemeen 0546-639650 ict@agritrader.nl
Dominique Honcoop (verkoop) 06-46886960 dominique@agritrader.nl
Alexander Kamp (developer) 0546-639657 alexander@agritrader.nl
Han Tuttel (ICT manager) 0546-639657 han@agritrader.nl

Contactgegevens algemeen

Agri Trader BV
De Steenberg 2
7678 CN Geesteren (OV)
The Netherlands

info@agritrader.nl
(+31) 0546-639 650
(Bereikbaar: ma t/m vr 8:30 - 17:00 uur)

KvK-nr: 06086300
BTW-nr: NL807172017B01