×

MAN TGS 49.440

3106327
697 x gezien
22 aug '22

Kenmerken

Merk MAN
Type / Model TGS 49.440
Staat Gebruikt
Vraagprijs Prijs op aanvraag
Bouwjaar 2016
Kilometerstand 500000
AdBlue-systeem Ja
Transmissie Automaat
Bouwjaar mei 2016
Kleur N.v.t.
Aantal cilinders 6
Motorinhoud 12.419 cc
Ledig gewicht 20560 kg
Laadvermogen 28440 kg
GVW 49000 kg
Wielbasis 683 cm
Emissieklasse Euro 6
Algemene staat goed
Technische staat goed
Optische staat goed
Schade schadevrij
Kenteken 31-BHG-4

Opbouw: Kipper
Asconfiguratie: 10x8

Azi BV
Hessenweg 16a
3771RB  Barneveld
Nederland

Meer van deze verkoper

JCB 19C-1

2021

Prijs op aanvraag

Volkswagen Transporter Kombi

2011387840 km

Prijs op aanvraag

Diversen Ellermann ASK18K

2006

Prijs op aanvraag

Liebherr LH50M

2017

Prijs op aanvraag

Yanmar C08

2018

Prijs op aanvraag

Atlas Copco LG 504

2017

Prijs op aanvraag

Cookies