×

Caterpillar 950M 950M

4284405
10 x gezien
vandaag

Kenmerken

Merk Caterpillar
Type / Model 950M 950M
Staat Gebruikt
Vraagprijs Prijs op aanvraag
Bouwjaar 2022
Brandstofsoort Diesel
Bouwjaar dec. 2022
Bedrijfsuren 2100
Vermogen 186 kW (253 PK)
Aantal cilinders 6
Motorinhoud 7.010 cc
Ledig gewicht 19200 kg
Laadvermogen 3300 kg
GVW 22500 kg
Afmetingen (LxBxH) 720 x 280 x 360 cm
Wielbasis 335 cm
Aantal zitplaatsen 1
Kenteken T-49-FGR

Omschrijving

Neem contact met ons op voor meer informatie.

Azi BV
Hessenweg 16a
3771RB  Barneveld
Nederland