Kenmerken
Merk
Mercedes Benz
Type / Model
Actros 1842 4x2 Bigspace 2x tank 2 Bedden Koelkast NL Truck
Staat
Gebruikt
Vraagprijs
€11.900 excl.
Bouwjaar
2013
Opbouw
Standaard trekker
AdBlue-systeem
Ja
Transmissie
12 versnellingen, Automaat
Bouwjaar
jan. 2013
Tellerstand
1.056.872 km
Kleur
Wit
Cabine
slaap
Asconfiguratie
4x2
Remmen
schijfremmen
Vooras
Max. aslast: 8000 kg; Meesturend; Bandenprofiel links: 30%; Bandenprofiel rechts: 30%; Vering: bladvering
Achteras
Differentieelslot; Max. aslast: 11500 kg; Bandenprofiel links: 30%; Bandenprofiel rechts: 30%; Vering: luchtvering
Vermogen
310 kW (421 PK)
Aantal cilinders
6
Motorinhoud
12.809 cc
Ledig gewicht
8178 kg
Laadvermogen
11322 kg
GVW
19500 kg
Afmetingen (LxB)
631 x 255 cm
Wielbasis
385 cm
Aantal zitplaatsen
2
Emissieklasse
Euro 5
Kenteken
92-BBL-3
Opties
2 Bedden, 4x2, ABS, Ad-Blue, Aluminium brandstoftank, Automaat, Cruise control, Dakspoiler, Differentieelblokkering, Dubbele brandstoftank, EBS, Elektrisch bedienbare ramen, Elektrisch verstelbare buitenspiegels, ESP, EURO 5, Koelkast, Luchtgeveerde stoelen, Luchtvering, Lucht veringsysteem, Mistlampen, Originele kleur, Radio/CD speler, Sideskirts, Slaapcabine, Spiegelverwarming, Spoilers, Stabiliteitscontrole, Zonneklep
Referentienummer
188208