Kenmerken
Merk
DAF
Type / Model
FAG 75 CF 250 Geesink 20 m³
Staat
Gebruikt
Vraagprijs
€13.500 excl.
Bouwjaar
2013
Kilometerstand
372128
Aantal deuren
2
Transmissie
Automaat
Cabine
dag
Asconfiguratie
6x2
Merk assen
Anders
Vooras
Bandenmaat: 315/80 22.5; Meesturend; Bandenprofiel links: 50%; Bandenprofiel rechts: 50%; Vering: bladvering
Achteras 1
Bandenmaat: 315/80 22.5; Meesturend; Bandenprofiel links: 60%; Bandenprofiel rechts: 60%; Vering: luchtvering
Achteras 2
Bandenmaat: 295/80 22.5; Dubbellucht; Bandenprofiel linksbinnen: 60%; Bandenprofiel linksbuiten: 60%; Bandenprofiel rechtsbinnen: 60%; Bandenprofiel rechtsbuiten: 60%; Reductie: enkelvoudige reductie; Vering: luchtvering
Vermogen
183 kW (249 PK)
Aantal cilinders
6
Motorinhoud
9.186 cc
Ledig gewicht
14515 kg
Laadvermogen
11985 kg
GVW
26500 kg
Afmetingen (LxBxH)
910 x 250 x 360 cm
Wielbasis
480 cm
Aantal zitplaatsen
3
Emissieklasse
Euro 5
Aantal eigenaren
1
APK
gekeurd tot sep. 2026
Algemene staat
goed
Technische staat
goed
Optische staat
goed
Kenteken
28-BDD-8
Fabrikant
Clean Mat Trucks B.V. Wageningsestraat 17 6673DB ANDELST, NL 0488712600 http://www.cleanmat.eu sales@cleanmat.eu
Opties
Achteruitrijcamera, Airconditioning, Anti Blokkeer Systeem, Camera met monitor, Centrale smering, Cruise control, Elektrisch bedienbare ramen, Euro 5 motor, Luchtvering op de achteras (sen), PTO, Radio cd speler, Zonneklep, Zwaailampen
Referentienummer
46304