×

Krone EASYCUT 9140 SHIFT

4277640
18 x gezien
09 mei '26

Kenmerken

Merk Krone
Type / Model EASYCUT 9140 SHIFT
Staat Gebruikt
Vraagprijs €16.065 incl.
Bouwjaar 2013
Beleuchtung Ja
Arbeitsbreite 9.14 m
Mähbalken Scheiben

Omschrijving

EASYCUT 9140 SHIFT - 010 gebr. Krone Mähwerkskombination Easy Cut 9140 Shift - 020 Bedienterminal - 030 Beleuchtung -

AGRAVIS Technik Center GmbH
Hauptstr. 59
27404  Nartum
Duitsland

Vergelijkbare items

Krone EC320CVQ Maaier

2009

Wierden, NL

€5.250 excl.

Krone Easy Cut B 870 CV C Easy Cut F 360 CV

2017

Nykøbing M, DK

DKK 279.000 excl.

Krone Easy Cut 9140 CV

2007400 uur

Pattigham, AT

€14.990 incl.

Krone EasyCut F 320 CV Pull Gen. 2

2025

Villach, AT

€27.990 incl.

Krone EASYCUT F320

2021

MORLHON LE HAUT, FR

€13.000 excl.

Krone easy cut f 320

2017

Hamburg, DE

€11.008 incl.

Meer van deze verkoper

Fendt 722 VARIO S4 Profi Plus

20204758 uur222 pk

€140.301 incl.

John Deere 6195 R

20195400 uur194 pk

€95.081 incl.

Fendt FAVORIT 716 VARIO

200215286 uur169 pk

€41.531 incl.

Mengele ROTANT LA 161.11.OT

2000

€7.021 incl.

Valtra T 174 EV

20154000 uur177 pk

€68.755 incl.

Kröger MUK 402

2020

€83.181 incl.

Cookies