×

Krone VARIPACK V165

4287323
6 x gezien
15 mei '26

Kenmerken

Merk Krone
Type / Model VARIPACK V165
Staat Gebruikt
Vraagprijs €30.000 excl.
Bouwjaar 2023

Omschrijving

ROUND BALLER KRONE V165, EJCTEUR-GRAISSAGE CENTRALISE-AMENEUR ROTATIF-LIAGE FILET, LARGEUR PICK-UP 2M15-22000 BOTTES-ISOBUS

WEST OCCASION
ZA de la Tertrais 2
35590  L'HERMITAGE
Frankrijk

Vergelijkbare items

Krone Fortima V 1500 MC

20129000 uur

Tuntenhausen, DE

€28.900 incl.

Krone Fortima V 1500

2018100 uur

St.Margarethen, AT

€32.900 incl.

Krone Fortima V 1500 MC

2026

Villach, AT

€59.900 incl.

Krone Comprima V 150 XC

2014

Neuhof - Dorfborn, DE

€23.205 incl.

Krone ComPack CV 150XC Pro

2026

Gampern, AT

Prijs op aanvraag

Krone COMPRIMA F 125 XC

 

Gottenheim, DE

Prijs op aanvraag

Meer van deze verkoper

New Holland T7.230 PC S5

20231070 uur200 pk

€98.000 excl.

Kverneland DF1 450

2020

€35.000 excl.

New Holland TX67 SL

2001

€27.000 excl.

Pöttinger NOVADISC 302

2025

€10.950 excl.

Kuhn PRO-LONGER GII 5683 SP

2024

€35.500 excl.

John Deere CC0131

2014

Prijs op aanvraag

Cookies