×

Stihl MS 400.1 C-M

4246429
85 x gezien
03 apr '26

Kenmerken

Merk Stihl
Type / Model MS 400.1 C-M
Staat Nieuw
Vraagprijs €1.299 incl.
Bouwjaar 2026

Omschrijving

+Neumaschine
+50 cm Schwert
+Hubraum: 62.6 cm³
+Leistung: 3.90 kW
+Leistung: 5.30 PS
+CO2 690 g/kWh
+Gerätegewicht 5.8 kg

Kettenteilung (Zoll) 3/8,
Schwertlänge in cm 50

Lagerhaus Innviertel-Traunviertel-Urfahr eGen, Kirchdorf
Bahnhofstraße 37
4560  Kirchdorf
Oostenrijk

Vergelijkbare items

Stihl MS 300 C-M 40cm

2026

Aurolzmünster, AT

Prijs op aanvraag

Stihl MS 400 C

2025

Kirchdorf, AT

€1.250 incl.

Stihl Aktions Motor MS 261 CM/40

2025

Bergheim, AT

€879 incl.

Stihl MSA 300 C-O

2022

Offenhausen, AT

€1.360 incl.

Stihl MSA 200 C-M

201715 uur

Pattigham, AT

€250 incl.

Stihl AKKU MOTORSÄGE MSA 80.0 C-B

2026

Wolfpassing, AT

€450 incl.

Meer van deze verkoper

Ariens ST24 DLET Compact Rapid Track

2024208 pk

€3.390 incl.

Göweil GHU 10/2200

 

€2.290 incl.

Aebi Eingrasmotormäher AM41

19011 uur

€2.990 incl.

Ariens ST28 DLE Deluxe

2024291 pk

€2.790 incl.

Krpan CV 18 K Pro Seilwinde

2025

€4.790 incl.

Mammut SC 195 H Hubgerüst

 

€4.290 incl.

Cookies