×

ECK-SICMA HFM 3000

4300837
7 x gezien
23 mei '26

Kenmerken

Merk ECK-SICMA
Type / Model HFM 3000
Staat Gebruikt
Vraagprijs €4.800 incl.
Bouwjaar 2017
Arbeitsbreite 2.87 m
Walzen Ja
Hupfloher Land- und Gartentechnik
Schönerting 30
94474  Vilshofen
Duitsland

Vergelijkbare items

Müthing MU-M/F 600 Vario

20265 uur

Gnas, AT

Prijs op aanvraag

Kuhn BPR 280

 

Klagenfurt, AT

€4.900 incl.

Celli Verschiebbares Universalmulchgerät Mizar S ,

 

Schutterzell, DE

€4.990 excl.

Psenner SV 180/260

2023

Wies, AT

€7.900 incl.

Seppi S 9 Dyna L 300

2023

Harmannsdorf, AT

€14.990 incl.

Kuhn BP28

2014

Marxen, DE

€4.390 excl.

Meer van deze verkoper

Bargam MEC BDX

 

€2.700 incl.

Cookies